Hakkımızda

Uzun yıllar önce Mersin merkezli olarak faaliyetlerine başlamış olan firmamız, Kıbrıs Parsiyel ismi ile Türkiye-Kuzey Kıbrıs arası lojistik çalışmalarını sürdürmektedir. Ülkemizin tüm şehirlerinden Kıbrıs’ın tüm şehirlerine gönderilmesi planlanan ve taşınmakta olan mevcut parsiyel yüklerin büyük bölümünün taşınmasında önemli paya sahip bulunan firmamız taşınabilir özelliği olan ihracat kayıtlı veya transit içerikli her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel yüklerin nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Kurulduğumuz ilk günden günümüze kadar yapmış olduğumuz parsiyel nakliye çalışmalarımızı değişen ve gelişen dünyaya uyumlu hareket etmek suretiyle teknoloji ile aynı paralellikte sürdürmekteyiz. Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin bir çok ilinde irtibat ofisleri ve depolama sahaları bulunan firmamız haftanın belirli günlerinde Kıbrıs’a parsiyel çıkışlar gerçekleştirmektedir.  Türk ve Kıbrıs plakalı tırlar ile gerçekleştirmekte olduğumuz parsiyel çalışmalarımızı deneyimli personellerimiz gözetiminde son derece titizlik göstermek suretiyle devam ettiriyoruz. Uygun taşıma koşulları ile kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden devam ettirmekte olduğumuz parsiyel nakliye çalışmalarımız Kıbrıs’ın farklı noktalarında bulunan acentelerimiz ile işbirliğimiz çerçevesinde sürdürülebilirliğini korumaktadır.

Kıbrıs parsiyel denildiğinde akıllara gelebilecek nadir kuruluşlar arasında yer alıyor olmamızın verdiği öz güven ile yapmakta olduğumuz nakliye çalışmalarımızı kaliteden ödün vermeden devam ettirmekteyiz. Türkiye Kıbrıs arası parsiyel yük taşımacılığında kurumsal kimlik kazanma yolunda son derece emin adımlarla ilerlemekte, çevremizi gün geçtikçe genişletmekte, müşteri portföyümüzü her geçen gün üzerine ekleyerek geliştirip çoğaltmaktayız.

Kendi öz sermayemiz ile kurmuş olduğumuz firmamız zaman içerisinde yaptığı çalışmalarından edindiği kazanımları yine aynı alanda harcayarak iş geliştirme çalışmalarımızda doğru tercihler yaparak  büyüme hedeflerimizi yakalamış bulunuyoruz. Önceleri ay bazında çıkışlarla başladığımız Kıbrıs parsiyel nakliye çalışmalarımız bugün haftanın en az üç günü çıkış yapabilecek potansiyeli yakalamıştır. Müşterilerimizden aldığımız güç ve destek ile son derece modern yapıya sahip hale getirdiğimiz parsiyel yük depolarımız her türlü ekipman ve aktarma aracına sahip bulunmakta, özellikle İstanbul, İzmir ve Mersin gibi şehirlerimizde bulunan transit antrepolarla düzenli iş birliği içerisinde hareket etmekteyiz.

Firmamız Kıbrıs Parsiyel, son derece deneyimli personelleri ve operasyonel ekibi ile her an görev başında bulunuyor, hizmet amacı ile ciddiyet ve saygı çerçevesinden ayrılmadan müşterilerine güler yüzlü karşılama ve beklentileri karşılayabilen çalışma önerilerinde bulunmaktadırlar.