Hizmetlerimiz

Kıbrıs Parsiyel Nakliye

Hizmetlerimiz Türkiye ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti arası parsiyel yük taşımacılığında zirveyi zorlayan nadir nakliye kuruluşları arasında yer alan firmamız hizmette sınır tanımadan parsiyel nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Parsiyel taşımacılığın olmazsa olmaz hizmet alanlarının başında yüklerin bulundukları adresten alınmak suretiyle varış noktalarına teslim edilmesi konusudur. Bu konuda ülkemizin tüm şehirlerinden mevcut depolarımıza parsiyel yüklerin nakledilmesi işlemlerini her ebat ve ağırlıkta parsiyel yükü taşıma kapasitesine sahip bulunan ekspres araçlarımızla sevk edebiliyoruz.

Özellikle İstanbul ve Mersin gibi kritik şehirlerimizde bulunan oldukça modern yapılarıyla dikkat çeken depolarımızda topladığımız parsiyel yükleri son derece titiz çalışmalarımız neticesinde taşıma yapacak araçlarımıza aktarıyor, ihracat gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından araçlarımızı roro gemisine binmek üzere Mersin Limanına yönlendiriyoruz.

Kıbrıs Nakliye

Kıbrıs’a taşınması planlanan parsiyel yük talepleri genellikle Lefkoşa şehrine istendiğinden bu şehirde teslimat gümrük ve tahliye işlemlerinin seri biçimde tamamlanması adına bir çok acente ile işbirliği yapmaktayız. Araçlarımızın Kıbrıs’a ilk varış noktası Gazi Magosa limanı olduğundan ilk gümrük işlemleri bu limanda yapılmaktadır. Liman içerisinde gümrükleme işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için hazır bekleyen görevli personellerimiz kısa sürede işlemleri bitirebilmektedir.

Ülkemizden Kıbrıs’a ihracat parsiyel yük taşımacılığının yanı sıra Avrupa ülkelerinden Kıbrıs’a taşınması planlanan yüklerin nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Üçüncü ülke yükü olarak adlandırdığımız bu taşıma şekli İstanbul aktarmalı olarak yapılmaktadır. İstanbul’da uygun bir antrepoya indirilen transit parsiyel yükler gerekli transit işlemlerin yapılması ve teminat kullanılmasının ardından tırlara aktarılarak standart güzergahımız üzerinden Kıbrıs şehirlerine ulaştırılmaktadır.

Kıbrıs parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili talepler firmamızın iletişim bölümünden mail ve telefon yolu ile yazılı veya sözlü olarak bildirilmektedir. Firmamıza gelen yük talepleri her an görev başında hazır bulunan operasyon ekibimiz tarafından anında değerlendirmeye alınarak en kısa sürede dönüş yapmak suretiyle beklentileri ve hedefleri karşılayacak en uygun taşıma fiyat ve koşulları ile ger dönüş yapılarak teklif sunulmaktadır. Uygun nakliye fiyat tekliflerimiz ve çalışma koşullarımzıın makul bulunması nedeniyle bir çok ihracatçı firmamızın özellikle tercih ettiği nadir kuruluşlar arasında yer alan firmamız hizmette sınır tanımıyor kalite politikasından asla taviz vermemektedir.