Kalite Politikamız

Kalite Politikamız - Malatya

Kalite Politikamız Taşımacılık sektörünün olmazsa olmaz kurallarının başında kaliteli hizmet üretme ve geliştirme alanları gelmektedir. Bu vazgeçilmez kuralı hiçbir zaman geri plana atmadan tamamen müşteri memnuniyetine odaklanarak nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız taşımaya talip olduğu tüm yük gruplarının teslim alınma anından müşteriye teslim edilmesi anına kadar gelişen süreci titizlikle takip ediyor, olası muhtemel aksaklıkların yaşanmasına izin vermeden en kısa sürede teslim ediyoruz.

Kıbrıs parsiyel taşıma alanı diğer ülkelere yapılan taşımalara nazaran daha çok dikkat gerektiren bir alandır. Sadece kara yolu ile tamamlanmayan sevkiyat aynı zamanda deniz üzerinde hareket etmek gerektirdiğinden özel ihtimamla çalışma yapmak gerekmektedir. Gemi içerisinde iken bile sürücülerimiz tarafından dikkatle takip edilen araçlarımız içerisinde bulundukları yüklerin teslim noktalarına sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Tedarikçilerimiz ve alt yüklenici firmalarımızla irtibatlı bulunarak sektörün nabzını sürekli takip ve kontrol edebilen bir yapıya sahip bulunmamız nedeniyle sektörde ortaya çıkan gelişmeleri ve değişimleri anında hayata geçiren özelliğimiz tercih sebebi oluşumuzun en temel örneklerindendir. Kıbrıs parsiyel yük taşımacılığında hizmette sürekliliği sağlamak için devamlı surette büyüme hedeflerimizi sürdürmek, hedeflerimizi yakalayabilmek adına kazanımlarımızı doğru değerlendirerek akılcı yatırımlar yapmak, bu yatırımları sürdürülebilir kılmak için de kaynakları yerinde ve doğru kullanmak kalite politikalarımızın temel maddeleri arasında yer almaktadır.

Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile olan ilişkilerimiz ticaret ciddiyeti ile ilerlemekte, karşılıklı fayda sağlamaya dayalı düşüncelerimizi sürekli sıcak ve güncel tutmak kaliteli hizmet sunuyor olmamızdan edindiğimiz kazanımlarımızdandır. Mekanik ve ekipman desteğinden önce gelen en önemli faktörlerin başında insan kaynağı olduğunun bilinci ile hareket ediyor, insani değerlerden taviz vermeden karşılıklı memnuniyet ortamı oluşturacak girişimlerde bulunuyoruz.