Kıbrıs Nakliye 2023

Kıbrıs Nakliye Hizmetleri

Kıbrıs Nakliye Türkiye’nin güneyinde, Akdeniz’de bulunan bir adadır ve bu adada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Güney Kıbrıs Rum Cumhuriyeti olmak üzere iki farklı devlet vardır. KKTC ülkemizce yavru vatan olarak adlandırılmakta ve uluslararası alanda bütün ada tek bir devlet olarak kabul edilmektedir. Türkiye ile özellikle KKTC arasına çok yoğun bir ilişki bulunmakta, Kıbrıs’ın ihtiyaçlarının büyük çoğunluğu ülkemizden karşılanmaktadır. Bu nedenle de Kıbrıs nakliye uygulamaları aralıksız sürmektedir.

Şah Global Lojistik olarak uzun yıllardır Kıbrıs taşımacılık alanında hizmet veriyoruz. Hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılığın değişmez adresi olarak Kıbrıs’a göndereceğiniz her türlü yükü başarıyla taşıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Mersin, Adana, Karaman, Konya, Denizli, Isparta, Sakarya, Gaziantep ve diğer bütün illerimizden farklı nakliye türleriyle yüklerinizi Kıbrıs’a ulaştırıyoruz.

Kıbrıs Nakliye Firmaları

Kıbrıs lojistik faaliyetlerinde tamamen karayolunu kullanmak imkansızdır. Bunun nedeni Kıbrıs’ın bir ada olmasıdır. Ülkemizden ya da dünyanın başka bir ülkesinden Kıbrıs’a ulaşması gerekenler doğal olarak ya denizyolunu ya da havayolunu kullanmak zorundadır.

Türkiye ile Kıbrıs’ın son derece yakın olması Kıbrıs nakliye firmaları tarafından denizyolunun kullanılmasına neden olmaktadır. Firmamız da Mersin limanlarından düzenli olarak Kıbrıs’a taşımacılık yapmakta, en hızlı ve en güvenli rotalardan yük teslimi yapmaktadır.

Ro-Ro ile araçlarımızı rahatlıkla Kıbrıs’a sevk ediyor ve orada son alıcının adresine karayoluyla teslimat yapabiliyoruz. Bunun için farklı nakliye türleriyle öne çıkıyor, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle ilk günden bu yana Kıbrıs nakliye sektörünün aranan firmalarından birisi oluyoruz.

Kıbrıs Parsiyel

Kıbrıs ile Türkiye arasındaki ticari ilişkiler çok farklı sektörlerde, çok farklı yoğunlukta devam etmektedir. Yüzlerce firma, Kıbrıs’a ihracat yapmakta, bu nedenle de farklı nakliye türlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamızın en çok ihtiyaç duyulan ve tercih edilen nakliye türlerinden birisi Kıbrıs parsiyel nakliyedir. Parsiyel nakliye ile her türlü parça yük taşıması yapılabilmekte, Kıbrıs’a göndermek istediğiniz yüklerinizin bütün bir aracı doldurması gerekmemektedir. Farklı miktarlardaki yükleriniz Kıbrıs’a gidecek başka kişilerin yükleriyle aynı araca yüklenmekte, Kıbrıs’a ulaştıktan sonra her alıcıya ayrı ayrı dağıtımlarımız yapılmaktadır.

Kıbrıs parsiyel nakliye için ülkemizin her noktasından mal kabulü yapabiliyoruz. Mallarınızı depolarımızda topluyor ve her hafta belli günlerde araçlarımıza yükleyerek Kıbrıs’a doğru yola çıkarıyoruz. Bu sayede lojistik masraflarını başka kişilerle paylaşıyor, daha ekonomik şekilde taşıma hizmeti alabiliyorsunuz. Üstelik sadece Kıbrıs’a gidecek yükler aynı araca yüklendiği için son derece hızlı şekilde teslimatlarınız yapılabiliyor. Parsiyel yükleriniz için yükün adedi, en, boy, yükseklik olarak ölçüleri, tonajı, mal cinsi, istiflenme biçimi gibi detaylara göre hesaplama yapılıyor.

kıbrıs nakliye

Kıbrıs Yol Güzergahı

Kıbrıs yol güzergahı son derece sade olmakla birlikte Kıbrıs’a gerçekleştirilecek operasyonların detayları karmaşık gelebilmektedir. Bu nedenle iki ülke arasında ticaret yapanların alanında uzman nakliye firmalarıyla iş birliği yapması gerekmektedir.

Kıbrıs’a gidecek yükleriniz için parsiyel nakliye hariç diğerlerinde yükün bulunduğu yerden yükleme yapılmakta, ardından Ro-Ro sistemiyle Mersin Limanından Kıbrıs’a geçilmektedir. Kısa sürede Kıbrıs’a varan araçlarımız burada son alıcının adresine teslimat gerçekleştirmektedir. Komple ya da parça yükleriniz için Lefkoşa, Girne, Güzelyurt, Gazimağusa başta olmak üzere her yere nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

Kıbrıs Nakliye Fiyatları

İstanbul – Kıbrıs500.2 USD
Ankara- Kıbrıs01.95 USD
Mersin – Kıbrıs500.1. USD
İzmir – Kıbrıs500.2. USD

İran nakliye fiyatları çeşitli detaylara göre değişmektedir. Fiyatları etkileyen başlıca unsurlar şunlardır:

Kıbrıs nakliye fiyatları yükün teslim alındığı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafeye, nakliye türüne, malın cinsine, ağırlığına, ölçülerine ve diğer detaylara göre hesaplanmaktadır. Firmamız daima en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya gayret göstermekte, ilgili departmanımız detaylara göre fiyat teklifi hazırlamaktadır.

Kaynak : Lojistik firmaları